Kairi SPED logistics | Par mums
20273
page,page-id-20273,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Par mums

Uzticams un pieredzējis partneris

Profesionāli transporta pakalpojumi

Uzņēmums SIA ,,Kairi SPED’’ strādā kopš 1993.gada kravu pārvadājumu jomā, līdz ar to, ir ieguvis savu klientu uzticību un bagātu pieredzi kravu pārvadājumu jomā. Patlaban uzņēmums piedāvā augsti kvalitatīvus un stabilus pakalpojumus kravu transportēšanai pa Eiropu un NVS valstīm. Mūsu transportlīdzekļos ir uzstādīta GPS sistēma, kas ļauj jebkurā laikā uzzināt transportlīdzekļa un Jūsu kravas atrašanās vietu. Mēs piedāvājam ļoti pozitīvu un pretimnākošu, uz klientu orientētu attieksmi. Kravas tiek, piegādātas norunātajos termiņos, un izprotot un pielāgojoties klienta nepieciešamībām.

Profesionalitāte

Mūsu uzņēmumu raksturotu teiciens- ,, Mazs cinītis gāž lielu vezumu’’. Katru rītu ierodoties darbā uzņēmumā Kairi SPED, mēs liekam lietā savas profesionālās zināšanas un pieredzi, lai sniegtu Jums augstvērtīgas autotransporta un loģistikas pakalpojumus un risinājumus.

Pieredze

Uzņēmums ir ieguvis vairāku gadu pieredzi darbojoties kravu pārvadājumu un loģistikas jomā. Pieredze loģistikā kopš 1993. gada, nepārtraukta attīstība ieguldot investīcijas loģistikas infrastruktūrā, modernas iekārtas un transportā.

Pakalpojumi

Mūsu uzņēmums piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, sākot no starptautiskajiem kravu pārvadājumiem un beidzot ar atbalstu importētājiem un eksportētājiem kravas apdrošināšanā uz izdevīgākiem nosacījumiem.

ADRESE

Ausekļa pr. 9-18. Ogre. LV-5001

TELEFONS

+371 67383886

E-PASTS

info@kairisped.lv